Eladó téglalakás az egész országban
Találati lista: 15040
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 159 810 000 Ft
Kalkulált ár: 442 687 Є
1 935 449 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 179 970 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 970 000 Ft
Korábbi ár: 173 775 000 Ft
Kalkulált ár: 498 532 Є173 775 000 Ft
2 067 195 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 62
Budapest XI. kerület, Budafoki út 62
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
1 547 381 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 62
Budapest XI. kerület, Budafoki út 62
Kínálati ár: 121 190 000 Ft
Kalkulált ár: 335 706 Є
1 864 462 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 112 590 000 Ft
Kalkulált ár: 311 884 Є
1 908 305 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
924 390 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pellérd
Pellérd
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 654 Є
16 985 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
696 203 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 429 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
1 745 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 555 814 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca
Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca , Nagyzugló
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є
1 329 787 Ft/m2
Siófok, Ezüstparton panorámás lakás eladó!
Siófok
Kínálati ár: 69 575 220 Ft
Kalkulált ár: 192 729 Є
1 480 324 Ft/m2
Siófok, Ezüstparton panorámás, kertkapcsolatos lakás eladó!
Siófok
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 883 607 Ft/m2
Hatalmas lehetőséget- TÁRSASHÁZI LAKÁS ELADÓ POLGÁRDIN!
Polgárdi
Kínálati ár: 51 400 000 Ft
Kalkulált ár: 142 382 Є
790 769 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Komárom, Nincs megadva, 73nm, 99000000 Ft
Komárom, Nincs megadva
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton belül), Klauzál tér, 146nm, 197100000 Ft
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Klauzál tér, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 197 100 000 Ft
Kalkulált ár: 545 983 Є
1 350 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Kismegyer, 169nm, 480000000 Ft
Győr, Kismegyer, Kismegyer
Kínálati ár: 480 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 329 640 Є
2 840 237 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Kismegyer, 133nm, 275000000 Ft
Győr, Kismegyer, Kismegyer
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 761 773 Є
2 067 669 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Kőérberek, 60nm, 115000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kőérberek, Kőérberek
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 916 667 Ft/m2